Basın ve Yayın sektöründe hizmet veren firmalar - lidersayfam.com

Basın ve Yayın


1

Sanat Matbaası

HAKKIMIZDA Firmamız Sanat matbaası 1995 yılında sektöre ajans olarak başladı. 2 yıl ajans olarak çalışmalarımızı sürdükten sonra işlerin daha hızlı, kaliteli ve göz önünde olabilmesi için kendi makine parkurunu oluşturup birebir üretime başladık. Grafik promosyon ve matbu evrak ağırlıklı hizmetleriyle kısa sürede tüm dikkatleri üzerinde toplamıştır.   Batman'ın en büyük ve köklü firmalarıyla çalışmaya başlayarak, matbaacılıkta üstünlüğünü kanıtlamıştır.   Ürün ve hizmetlerimiz, broşürler, kataloglar, afişler, ajanda,takvim promosyonlar, matbu evraklar ve kurumsal kimlik çalışmaları, grafik ve tasarım desteği ile birlikte sunulabilmektedir.MİSYONUMUZ    Batman'da köklü firmaları ve yeni acılan firmalar için reklamın ne olduğu nasıl yapılması gerektiği hedef kitleye ulaşma yolları marka olabilme ve marka kalabilme yöntemleri.  Bu konularda işinde uzman ekimizle müşteri ve bizden destek isteyen firmalara en doğruyu gösterme amacıyla yolumuzu çizdik. ..

Telefon : 04882148785-05444091055 Batman » Batman merkez firma detayları
2

Ada Fotokopi

HAKKIMIZDA  İşyerinizde, evinizde, ofisinizde kullandığınız her türlü yazıcı, fotokopi, fax gibi ofis makinelerinizin her sorununda bizler profesyonel ve uzman ekiplerimizle yanınızdayız. Ayrıca toner, kartuş dolumu bakımı yapmakla beraber yeni kurulacak olan büronuzun her türlü bilgisayar ve sarf malzemelerini kurulumunu sağlıyoruz. Siz bize ulaşın gerisini bize bırakın.. ..

Telefon : 0212 220 09 22 - 0506 285 17 30 İstanbul » Kağıthane firma detayları
3

Çınar Matbaa

Hakkımızda 26 yıllık tecrübesiyle matbaacılık sektöründe hizmet veren ÇINAR MATBAA, gelişen teknolojiyle birlikte kurduğu sistemi geliştirmiş, kaliteli ve hızlı hizmet anlayışından ödün vermeden her türlü davetiye, broşür, kartvizit, afiş ve dergi basımı konusunda uzmanlaşmıştır. ..

Telefon : 0370 412 69 84 Karabük » Karabük merkez firma detayları
4

Kopifaks San Tic Ltd Şti

HAKKIMIZDA:Firmamız Toshiba başta olmak üzere tüm fotokopi ve fax makinalarının bakım ve onarımını  sağlamakta olup hizmette kaliteyi ön planda tutmaktadır. ..

Telefon : 5336272739 Ankara » Ç?ankaya firma detayları