Güzellik ve Bakım sektöründe hizmet veren firmalar - lidersayfam.com

Güzellik ve Bakım


1

Derin Kozmetik ve Güzellik Merkezi

HAKKIMIZDA            Derin Kozmetik ve Güzellik merkezi olarak 35 yıldır Güler yüz ve deneyımlı personelimiz ile insan saglıgını ön pılanda tutarak hizmet vermekteyız ....  ..

Telefon : 382 213 70 85 Aksaray » Aksaray merkez firma detayları
2

Kuaför Cihan

HAKKIMIZDA Kuaför Cihan siz değerli hanımlara  Hatay ın Samandağ beldesinde güler yüzlü hizmet anlayışıyla hizmet sunmaktadır. Tüm saç işlemleriniz, gelinbaşı, nişan başı saç kesimi, fön, boya, röfle kısacası güzelliğiniz için ne gerekiyorsa bizler sizlere kaliteli hizmet anlayışıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Güzelliğinizi sizde gelin Kuaför Cihan a emanet edin. ..

Telefon : 0326 512 10 95 - 0531 766 10 95 Hatay » Samandağ firma detayları
3

Bnc Saç Tasarım

HAKKIMIZDA BNC Saç Tasarım Kırklarelinin Lüleburgaz ilçesinde siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Tüm saç işlemleriniz cilt bakımı manikür pedikür gibi gibi bakım işlemleriniz büyük bir titizlikle ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla yapılmaktadır. BNC Saç Tasarım güzelliğin tek adresi ..

Telefon : 0288 417 35 01 Kırklareli » Lüleburgaz firma detayları
4

Zeyno Kuaför

HAKKIMIZDA  ZEYNO KUAFÖR onbeş yıllık tecrübesiyle siz güzel bayanlara İstanbul Bulgurlu da hizmet sunmaktadır. tüm personelimiz bayandır ve kapalı bayanlara da türban yapımı hizmeti verebilmektedir. Güleryüzlü ve kaliteli hizmet anlayışıyla tüm türban,saş kesimi,boyama,gelinbaşı,ağda,manikür,pedikür gibi aklınıza gelebilecek tüm işlemleri uygulayabilmektedir. unutmayın güzellik uzmanlık gerektiren bir iştir; sizde gelin güzelliğinizi ZEYNO KUAFÖR e emanet edin. ..

Telefon : 0216 412 92 08 - 0533 290 65 67 İstanbul » Ü?sküdar firma detayları
5

Lila Güzellik Salonu

HAKKIMIZDA LİLA GÜZELLİK SALONU Mersinin Silifke ilçesinde siz değerli müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.Tüm cilt bakımı,epilasyon,manikür pedikür işlemleriniz büyük bir titizlikle hijyenik bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Unutmayın güzellik için bakım şart ve güzellik bizim işimiz LİLA GÜZELLİK SALONU... ..

Telefon : 0324 712 26 52 - 0505 376 79 10 İçel » Silifke firma detayları
6

Kuaför Mücahit

HAKKIMIZDA KUAFÖR MÜCAHİT yılların vermiş olduğu tecrübeyle Balıkesirli bayanların güzelliklerine güzellik katmaktadır. Tüm saç işlemleri büyük bir titizlikle ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla yapılmaktadır. Sizde gelin saçlarınızı KUAFÖR MÜCAHİT e emanet edin. ..

Telefon : (0266) 245 77 57-0536 928 56 99 Balıkesir » Balıkesir merkez firma detayları
7

Tu&ha Bayan Kuaförü

HAKKIMIZDATU&HA BAYAN KUAFÖRÜ siz değerli müşterilerine yılların vermiş olduğu tecrübeyle kaliteli bir şekilde hizmet sunmaktadır. Kalitesinden ödün vermeden güler yüzlü hizmet anlayışıyla siz bayanların güzelliğine güzellik katmak için beklemektedir.  Sizde gelin saçlarınızı TU&HA BAYAN KUAFÖRÜ'ne emanet edin pişman olmayın. ..

Telefon : (0242) 237 55 65 - 0541 848 59 91 Antalya » Antalya merkezi firma detayları
8

Ankara Peruk

HAKKIMIZDA: Kalite ve uygun fiyatıyla saç ürünleri konusunda özel dikim isteklerini yerine getirme farkıyla kuaförlerimizin ve müşterilerimizin hizmetinde olmaktan gurur duymaktayız. Peruk, spesiyal, kakül, perçem, çıtçıt, postiş, yarımay, at kuyruğu, kaynak malzemeleri ve yeni ürün yelpazesiyle dikim atölyesiyle farklı müşteri isteklerini yerine getirip Anakara'da hizmet vermekteyiz.  Artık seyrek ve zayıf saçlara sahip olan her kadın kolay bir biçimde ve uygun fiyatlarla saçlarının uzunluk ve hacmini değiştirebilirler! Uygun fiyatlarda, hafif ve takılması kolay olan, kendi saçınızdan hiç ayırt edilemeyen Çıt Çıt sitemi ile sadece birkaç dakika içerisinde zayıf ve seyrek saçlar bir anda sırtınıza kadar uzanan boyda şık bir saça dönüşür!  Ürünlerimiz 100% doğal saçlardan imal edildiği için kendi saçınız gibi rahatlıkla kullanabilir. Kendi saçınıza uyguladığınız boya, röfle, kesim, fön vs gibi her işlemi rahatlıkla uygulaya bilirsiniz. ..

Telefon : 5324330443-5414330443 Ankara » Ç?ankaya firma detayları
9

Dilek Kum Bayan Kuaförü

HAKKIMIZDA  DİLEK KUM BAYAN KUAFÖRÜ siz değerli müşterilerine Afyonkarahisar İhsaniye ilçesinde kuaför hizmeti olarak en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Tüm gelin başı modelleri itinayla yapılmaktadır. Ayrıca son moda türban modellerinide bulabileceğiniz samimi ve güleryüzlü hizmetiyle siz değerli müşterilerini beklemektedir. Tüm saç kesimi,fön,boya,röfle,balyaz,kaş-bıyık gibi işlemler yapılır.Ayrıca düğün ve nişan organizasyonları için gelinlik;nişanlık ve abiye kıyafetleri satılır ve kiralanır.  ..

Telefon : 05458765436 Afyon » İhsaniye firma detayları
10

Aynur Kuşkonmaz Güzellik Salonu

Hakkımızda AYNUR KUŞKONMAZ, 25 yıldır güzellik sektöründe bayanlara hizmet vermektedir. Daha çok yüze göre kaş şekillendirme ve yarı kalıcı makyaj konusunda uzun yıllar profesyonelleşmiştir. Şimdilerde ise genişleyen hizmet yelpazesi ile Ankaralı bayanlara hizmet vermektedir. Güzellik, cilt bakım, kaş şekillendirme vs. gibi hizmetleri kaliteden ödün vermeyen güleryüzlü hizmet anlayışıyla müşterilerine hitap etmektedir. ..

Telefon : 0312 428 02 46 - 0312 428 02 47 Ankara » Ç?ankaya firma detayları