İnşaat sektöründe hizmet veren firmalar - lidersayfam.com

İnşaat


1

Cihan Dekorasyon

HAKKIMIZDA Diyabakır'da uzun yılların vermiş olduğu birikim ile inşaat dekorasyon işlerinizi en kaliteli şekilde sizlere sunmanın gururu içerisindeyiz. Her türlü dekorasyon, yalıtım, boya, kartonpiyer, alçı, inşaat vs işlerinizi için lütfen bize ulaşın  ..

Telefon : 0530 313 1038 Diyarbakır » Diyarbakır merkez firma detayları
2

Muslu İnşaat

Sektörde 30 Yılı Aşkın Bir Süredir Varız!  Müdür ve firma ortağı, İnşaat Mühendisi Veysel MUSLU,1976 yılında tek başına yola çıkmış, 1992 yılından itibaren kurumsallaşarak MUSLU İNŞAAT TAAH. SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ. ünvanıyla yoluna devam etmiştir. Çalışma İlkelerimiz; ·         Rekabetçi olmak ·         Verimliliği ön planda tutmak ·         Kaliteyi en üst düzeyde gerçekleştirebilmek  Şirket Politikamız               İşe sıradan değil çok farklı bakmaya gayret ederiz.Sadece iş bitirip adı konuş sorunları çözmenin ötesinde,var olabilecek tüm sorunlara çözüm üretir,İyi bir takımın iyi bir oyuncusu olarak hareket eder,stratejik ortağınız oluruz.  Değerlerimiz ; ·         Kurumun saygınlığı ·         Güvenilir olmak, İnsana saygılı olmak ·         Kurumumuzun saygınlığını korumak ·         Gerçekleştirilen tüm işlerde en yüksek kaliteyi sağlamak   ..

Telefon : 0312 231 40 94 - 0533 399 90 65 Ankara » Ç?ankaya firma detayları
3

Eksen Otomasyon ve Yapı Sistemleri

HAKKIMIZDA Demir ile çeliğin buluştuğu noktada şekil bulan ve siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz ürünlerimizin şekillerine hayran kalacaksınız. Demir çelikte kaliteden ödün vermeden hizmeti benimsemiş olduğumuz güler yüzlü personelimizle hizmetinizdeyiz. ..

Telefon : 0543 226 68 92 Muğla » Bodrum firma detayları