Nakliyat Lojistik / Nakliyat sektöründeki firmalar - lidersayfam.com

Nakliyat


1

Özkılıçlar Nakliye

HAKKIMIZDA Özkılıçlar Nakliyat olarak, İstanbul’da nakliyat sektöründe, yılların birikimiyle, siz müşterilerimizin eşyalarını taşımaktan gurur duyuyoruz. Kendi bünyemizde çalıştırdığımız kaliteli ve tecrübeli kadromuz ile İstanbul’un öncü evden eve nakliyat firmasıyız. Amacımız çağdaş standartlarda nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir. Özkılıçlar Nakliyat, müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına teknolojik yeniliklerle birlikte büyümektedir. Araç filosunu sürekli büyüterek ve personel eğitiminin çok önemli olduğunun bilincinde olan firmamız sizlere daha iyi hizmet vermekten onur duymaktadır.Firmamız taşımacılık sektöründe öncü firma olup İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir tarafına nakliye hizmetleri sunmaktadır. Evden eve nakliyat başta olmak üzere asansörlü taşımacılık ve birçok konuda müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunmaktadır. Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden müşterilerinin ihtiyaçlarına hem ekonomik hem akılcı çözümler sunarak kaliteyi en iyi şekilde müşterilerine sunmaktadır.Sizler de yüzlerce müşterimiz gibi bizimle çalışmak isterseniz, iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimize göz atabilirsiniz. ..

Telefon : 02125026466 - 05312431066 - 05325054866 - 05525054866 - 05415026 İstanbul » Güngören firma detayları
2

Murat Nakliyat

HAKKIMIZDA       Firmamız tüm müşterilerinin memnuniyetini onlara verdiği hizmet kalitesi kadar önemsemektedir.Çok kısa zamanda deneyimli, ilkeli, prensipli ve kendi içerisinde yetiştirdiği profesyonel kadrosu ile azimle çalışarak sektöründe müşterilerinin de memnuniyeti ve desteği ile birlikte büyüyerek hedeflerine ulaşmıştır.  Tırlarımız ile uzun ve ağır yük taşımacılığı nakliyat ihtiyaçlarınızı, en üst düzeyde ar-ge ve çalışma analizlerimizle tamamlıyoruz. Evden eve nakliyat, her türlü yük ve kurumsal taşımacılık hizmetlerinizi yapmaya hazırız. İşini en düzgün ve en güvenilir olarak yapan firmamız, bölgenin önemli nakliyat firmalarından birisi olmuştur. Firmamız, kendisini sürekli yenilemiş, nakliyat sektöründeki açıkları ve ihtiyaçları en iyi şekilde çözümlemiş, çalışmalarını ”DÜRÜST NAKLİYECİLİK” adı altında yapmıştır. Kısa sürede sizlerin takdirini kazanmış taşımacılık sektöründe öncü firma olmuştur. Kaliteli nakliyat hizmeti vererek, Konya’da taşımacılık sektöründe basamakları hızla tırmanmıştır. Bundan önce olduğu gibi bundan sonraki dönemlerde de sizlere nakliyat hizmetini en güvenilir ve en iyi şekilde sunacağımıza söz veriyoruz. ..

Telefon : 03322482240 - 05305414482 Konya » Selçuklu firma detayları
3

Has Koroğlu Evden Eve Nakliyat

Hakkımızda Nakliye sektöründe önemli bir yere sahip olan Has Köroğlu Evden Eve Nakliyat isimli firmamız, 2000 yılında müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız, 2000 yılından itibaren süren 13 senelik deneyimi ve kaliteli personelleri ile siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet vermektedir. Sağlam kadrosuyla marangozlu, ambalajlı ve ofis, büro, fuar taşımacılığı ve depolama işlemleriniz yapılır. İsteğe göre özel ambalaj, paketleme ve depolama yapılır. Müşteri memnuniyeti garantisini göz önünde bulunduran firmamızın merkezi, İstanbul - Beşiktaş'ta bulunmaktadır. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi, telefon numaramız aracılığıyla detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Sizler de yüzlerce müşterimiz gibi bizimle çalışmak isterseniz, iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerimize göz atabilirsiniz. ..

Telefon : 02124943722 - 02163086989 - 05353918682 İstanbul » Beşiktaş firma detayları
4

Formen Nakliyat

Hakkımızda:   1998 Yılında kurulan Formen Nakliyat, müşterilerine en iyi hizmeti vermek adına teknolojik yeniliklerle birlikte büyümektedir. Araç filosunu sürekli büyüterek ve personel eğitiminin çok önemli olduğunun bilincinde olan firmamız sizlere daha iyi hizmet vermekten onur duymaktadır. Bu yüzden; Eşya için yerinde görülüp ona göre fiyatlandırma ve araç programı yapılması hasarsız nakliye garantisi, uzmanından demonte ve monte işlemleri, işini iyi bilen uzman kadro, malın değerine göre sigorta, koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti garantisi veren firmamız az veya küçük boyuttaki eşyalarınız için de ekonomik çözümler üretmektedir. Yazlık veya şehirler arası az miktarda eşyalarınız için bize 10-15 gün önceden kayıt bırakırsanız, sizlere daha ekonomik çözümler sunma şansımız olabilir, ayrıca parça eşyalarınızı çok uygun koşullarda yerine ulaştırıyoruz.  ..

Telefon : 02164996626 - 02164998330 - 05325544968 İstanbul » Ü?mraniye firma detayları
5

Denizli Şimşek Nakliyat

Denizli Şimşek Evden Eve Nakliyat Hakkında; Şimşek Nakliyat olarak, Denizli’de nakliyat sektöründe, yılların birikimiyle, siz müşterilerimizin eşyalarını taşımaktan gurur duyuyoruz. Evden eve nakliyat hizmetlerimiz tam 10 yıldır sürdüyoruz. Kendi bünyemizde çalıştırdığımız kaliteli ve tecrübeli kadromuz ile Denizli’nin öncü evden eve nakliyat firmasıyız.Küçük, Orta, büyük ve en büyük boy kamyon ve tırlarımız ile taşımacılık ve nakliyat ihtiyaçlarınızı, en üst düzeyde ar-ge ve çalışma analizlerimizle tamamlıyoruz. Evden eve nakliyat, her türlü yük ve kurumsal taşımacılık hizmetllerinizi yapmaya hazırız. Denizli Nakliyat hizmetlerinde ilk olarak akla gelen firmamız Denizli Evden Eve hizmetlerinin yanında, Burdur, Afyon, Isparta, Muğla, Aydın, Kütahya, Antalya başta olmak üzere tüm Türkiye’nin nakliyat ihtiyacını karşılamaktadır. Denizli Evden Eve Nakliyat Firmaları arasında işini en DÜZGÜN ve en GÜVENİLİR olarak yapan firmamız, bölgenin önemli nakliyat firmalarından birisi olmuştur. Geçen 10 yıllık süreçte firmamız, kendisini sürekli yenilemiş, nakliyat sektöründeki açıkları ve ihtiyaçları en iyi şekilde çözümlemiş, çalışmalarını ” DÜRÜST NAKLİYECİLİK ” adı altında yapmıştır. Kısa sürede sizlerin takdirini kazanmış ve evden eve taşımacılık sektöründe öncü firma olmuştur. Kaliteli nakliyat hizmeti vererek, Denizli’de evden eve taşımacılık sektöründe basamakları hızla tırmanmıştır.BUNDAN ÖNCE OLDUĞU GİBİ BUNDAN SONRAKİ DÖNEMLERDE DE SİZLERE NAKLİYAT HİZMETİNİ EN GÜVENİLİR VE EN İYİ ŞEKİLDE SUNACAĞIMIZA SÖZ VERİYORUZ.ŞİMŞEK EVDEN EVE NAKLİYAT HİZMET ALANLARI;Evden Eve Nakliyat Hizmeti : Kendi kamyon ve tırlarımız ile, Denizli başta olmak üzere, Afyon, Isparta, Uşak, Aydın, Muğla, Burdur gibi civar iller ve Tüm Türkiye’de evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızı en iyi şekilde paketleyerek, dilediğiniz ilden dilediğiniz ile eşyalarınızın taşınmasını sağlamaktayız. Eşyalarınızı en iyi şekilde yeni yerinize taşıyoruz.Yük Taşımacılığı :Tüm tekstil, sanayi malzemeleri, parça, yedek parça, teknik ekipman ve her türlü kuru yükünüzü dilediğiniz şehirden dilediğiniz şehire taşıyoruz. Yük taşımacılığında da  lider olduğumuzu hatırlatmak isteriz.Ofis Taşıma ( Nakliyat ) : İş yeri ve ofisinizin taşınması, yeni bir ofise taşınması gibi durumlarda, ister şehir içi ister şehirler arası olsun yardımcı olmaya hazırız. Tüm ofis malzemelerinizi en iyi şekilde paketleyerek, yerinden alarak yerine iletiyoruz.Ofis taşımacılığı ve iş yeri taşınması gibi durumlarda bizimle irtibata geçebilirsiniz.Fuar ve Stand Taşımacılığı : İster bireysel fuar, sergi, panel olsun, isterseniz de kurumsal bir fuar, sergi, açılış gibi organizastyonlarınız olsun, Şimşek Nakliyat olarak taşımaya hazırız.Fuar Stand ve tüm ekipmanlarımızı uzman kadromuz ile taşıyoruz. ..

Telefon : 0 258 261 8149 - 0 545 549 6724 - 0 532 385 8993 Denizli » Denizli merkez firma detayları
6

Aslan Nakliyat

Hakkımızda Amacımız çağdaş standartlarda nakliye hizmetini en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir. ASLAN EVDEN EVE olarak hem Evden Eve hem de Kurumsal Taşımacılık alanlarında hizmet vermekle beraber, Türkiye’de Üniversite ve Eğitim Kurumlarının taşınmasında uzmanlaşmış tek nakliye firmasıyız. Ülkemizde nakliye sektörü ve taşımacılıkla ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen, firmamız sektör içinde edinmiş olduğu yılların tecrübelerini uluslararası standartta hizmet verdiği müşterileri ve hizmet ortaklığı yaptığı birçok yabancı firmalar ile birlikte bir standarda oturtmuş ve ülkemizde henüz “Nakliye Hizmeti” ile ilgili bir eğitim kurumu olmamasına rağmen personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur. Firmamız kesinlikle taşeron kullanmamaktadır. Araçlar ve ofisler özmallarımızdır. “Her taşıma kendi taşımamızdır” düşüncesi ile yoluna devam edecek olan ASLAN EVDEN EVE güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir. ..

Telefon : 0216 383 34 90 MERKEZ - 0532 799 31 95 İstanbul » Maltepe firma detayları
7

Ünlü Nakliyat

Hakkımızda Firmamız taşımacılık sektöründe öncü firma olup İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin dört bir tarafına nakliye hizmetleri sunmaktadır.Evden eve nakliyat başta olmak üzere asansörlü taşımacılık ve bir çok konuda müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet sunmaktadır.Kaliteli hizmet anlayışından ödün vermeden müşterilerinin ihtiyaçlarına hem ekonomik hem akılcı çözümler sunarak kaliteyi en iyi şekilde müşterilerine sunmaktadır. ..

Telefon : 02164260663- 05321333900 İstanbul » Pendik firma detayları
8

Kurtaş Nakliyat

HAKKIMIZDA Evden eve nakliyat sektörü; gelişen ve büyüyen dünyaya paralel olarak, kendiğinden oluşmuş ve bütün sosyal kültürlerin ortak sorununa getirilmiş bir çözümdür.Yıllar öncesinde olagelen yorucu ve sıkıntılı taşınma ritüellerinin son bulduğu büyük bir devrim olarak görebileceğimiz evden eve nakliyat sektörü; sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir yöntemdir.Gerek işinizden dolayı, gerekse özel zevkleriniz doğrultusunda değiştirmek durumunda kaldığınız yaşam merkezlerinizin, eskiden yeniye geçişin tam ortasında kalan evden eve nakliyat firmaları sizlere sundukları hizmetle bu sorunlu sürecin sıfır riskle yeni yaşamınızla sonlandırılması konusunda tecrübe sahibidir.Dilerseniz, ekspertiz aracılığı ile eşyalarınızın değeri, bulunulan mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği, katı ve yeni taşınılacak mekanın durumu, mevkii, ulaşılabilirliği ve katı gibi özellikler göz önüne alınarak çıkarılacak rapor sonucunda çözüm odaklı yapılan sözleşme ile taşınma işlemleriniz başlatılır.Kurtaş  Evden eve nakliye kendi geliştirmiş olduğu iş takip yöntemi, çalışma stili ile diğer firmalardan farklı olarak başta İstanbul olmak üzere Tüm Türkiye de aranılan bir nakliye firması özelliğine bürünmüştür.Evinizi taşımadan önce ekspertiz hizmeti vererek taşınma esnasında çıkabilecek sorunlara karşı sizleri bilgilendirmektedir. Tüm nakliye faaliyetlerinde eşyalarınızı sigortalı ve uygun ambalaj malzemesiyle paketleyerek taşımaktadır. Evden eve nakliye fiyatları ve diğer  bilgiler için bizlere İletişim panelimizden ulaşarak bilgiler alabilirsiniz. ..

Telefon : 05326225632 İstanbul » Pendik firma detayları
9

Ankara Çözüm Nakliyat

Hakkımızda Çözüm Nakliyat sizlere vermiş olduğu Lojistik hizmetlerinde müşteri memnuniyetini öncü tutmaktadır. Nakliye sektöründe büyük bir Lojistik firması olmayı kendine hedef edinen firmamız nakliyat sektöründe kısa zamanda uzun yollar kat ederek nakliyat sektörünün başta gelen lojistik firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Merkezi Ankara Şaşmaz Nakliyeciler sitesinde bulunan firmamız kısa sürede Türkiye'nin dört bir yanına lojistik şubeleri açarak müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Nakliye sektöründe uzman olan firmamız sizlere gerek Şehir içi nakliye gerek şehir dışı nakliye gerekse Yurt dışı nakliyatı için sizin isteklerinize göre en uygun çözümü en kısa sürede üreterek siz değerli müşterilerimize yardımcı olur.  ..

Telefon : 03122781199 - 05326255447 - 05443416206 Ankara » Sincan firma detayları