Organizasyon sektöründe hizmet veren firmalar - lidersayfam.com

Organizasyon


1

Hilal Mehteran

HAKKIMIZDA 'Düğünümüz farklı olsun' diyorsanız; hayatınızın en önemli ve en mutlu gününü farklı bir organizasyonla yaşayın ve yaşatın. Unutmayın HİLAL MEHTERANın sloganı 'siz hayal edin biz gerçekleştirelim'. Taklitlerimizden sakının.... ..

Telefon : 0544 258 40 00 Denizli » Denizli merkez firma detayları
2

Bonbone Davet ve Organizaston

HAKKIMIZDA Bonbone, çeşitli organizasyon hizmetleriniz için ihtiyacınız olan çözümleri profesyonel olarak sunan organizasyon firmasıdır. İşine verdiği değer sonucu sunduğu tüm hizmetler kusursuz olarak gerçekleşmektedir. Hem kurumsal hem de kişisel organizasyonlarda tüm organizasyonel ihtiyaçlarınızı, alanında uzman ekibimiz ile karşılamaktayız. Bonbone, açıldığı günden bu bugüne kadar verdiği kusursuz hizmetler sonucu büyük ilgi ile görmüş ve portföyüne kattığı markalaşmış kurumsal firmaları ile organizasyon alanında aranan firma haline gelmiştir. Tüm organizasyonel ihtiyaçlarınız için Bonbone ile çalışarak sorunsuz bir organizasyon hazırlayabilirsiniz. Soru, öneri ve talepleriniz için bizi arayınız ..

Telefon : 0534 230 30 69 İstanbul » Kadıköy firma detayları
3

Mimoza Organizasyon

HAKKIMIZDA        Belirlemiş olduğunuz özel gününüzün muhteşem bir şekilde sonuçlanması, zaman geçtikçe gelecekteki günlerde hatırda kalacak izler bırakması, her daim beğeniyle dilden dile anlatılması ve en önemlisi sizin için özel bir anlam taşıyan gününüzün öneminin kavranması, bizim ilk prensibimizdir. Tüm organizasyon işleriniz için bize ulaşabilirsiz. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim                                                                                                                                                                    Mimoza Organizasyon ..

Telefon : 0266 312 69 89 - 0532 236 42 01 Balıkesir » Ayvalık firma detayları