Tekstil sektöründe hizmet veren firmalar - lidersayfam.com

Tekstil


1

Tisortsan İş Elbiseleri

TİŞÖRTSAN olarak, 1988 yılından bu yana iş elbiseleri imalat ve satışlarıyla başlayan çalışmamız,ürün grubunun endüstri,hastane,güvenlik,otel,aşçı,garson,tişört,promosyon grubuna göre çeşitlendirerek tüm tasarım ve modelleri kendi ekip ve ekipmanlarınca hazırlayıp görsel , estetik ve farklı kumaş türleri ile sürekli yenilenen modellerini yazlık ve kışlık olmak üzere müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.İşimizde her zaman kaliteyi standart olan alan yeniliklere her zaman açık olan sektörde lider bir firmayız. ..

Telefon : 0212 501 49 52 (pbx) İstanbul » Bayrampaşa firma detayları
2

Yeleksan İş Elbiseleri

YELEKSAN olarak, 1988 yılından bu yana iş elbiseleri imalat ve satışlarıyla başlayan çalışmamız,ürün grubunun endüstri,hastane,güvenlik,otel,aşçı,garson,tişört,promosyon grubuna göre çeşitlendirerek tüm tasarım ve modelleri kendi ekip ve ekipmanlarınca hazırlayıp görsel , estetik ve farklı kumaş türleri ile sürekli yenilenen modellerini yazlık ve kışlık olmak üzere müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.İşimizde her zaman kaliteyi standart olan alan yeniliklere her zaman açık olan sektörde lider bir firmayız. ..

Telefon : 0212 501 49 52 (pbx) İstanbul » Bayrampaşa firma detayları
3

Koreteks İş Elbiseleri

KORETEKS olarak, 1988 yılından bu yana iş elbiseleri imalat ve satışlarıyla başlayan çalışmamız,ürün grubunun endüstri,hastane,güvenlik,otel,aşçı,garson,tişört,promosyon grubuna göre çeşitlendirerek tüm tasarım ve modelleri kendi ekip ve ekipmanlarınca hazırlayıp görsel , estetik ve farklı kumaş türleri ile sürekli yenilenen modellerini yazlık ve kışlık olmak üzere müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.İşimizde her zaman kaliteyi standart olan alan yeniliklere her zaman açık olan sektörde lider bir firmayız. ..

Telefon : 0212 501 49 52 (pbx) İstanbul » Bayrampaşa firma detayları